021-66723936
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

کادوی شرکتی و هدایای تبلیغاتی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

بازاریابی موثر با اهدای هدایای تبلیغاتی به مشتریان

یکی از روش‌های بسیار موثر بازاریابی در دنیای مدرن، ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان است. بسیاری از شرکت‌های بزرگ برای جلب نظر مشتریان و افزایش وفاداری آن‌ها از کادو تبلیغاتی استفاده می‌کنند. اما چرا ارائه هدیه تبلیغاتی به مشتریان یک گزینه بی‌نظیر برای بازاریابی است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هدایای تبلیغاتی وفاداری مشتریان را افزایش می‌دهند، برای آگاهی از برند بسیار مفید هستند و یک گزینه بازاریابی مقرون‌به‌صرفه و سریع به‌شمار می‌آیند. به همین خاطر در این مطلب به تمام نکات و مزایای مربوط به اهدای اشانتیون نمایشگاهی می‌پردازیم.

هدایای تبلیغاتی

چرا بسیاری از شرکت‌ها از کادو تبلیغاتی استفاده می‌کنند؟

همان‌طور که عنوان شد، بسیاری از شرکت‌های بزرگ از کادوهای تبلیغاتی برای بازاریابی و معرفی برند خود به مشتریان استفاده می‌کنند. همچنین کسب‌وکارهای نوپا نیز برای افزایش مشتریان، دست به پخش هدایای تبلیغاتی می‌زنند. حال احتمالا این سوال برای شما پیش آمده که چرا بسیاری از شرکت‌های ایرانی و خارجی این روش بازاریابی را انتخاب می‌کنند؟ آیا هدیه تبلیغاتی از نظر قیمت به‌صرفه است و می‌تواند جایگزین روش‌های دیگر بازاریابی باشد؟ در ادامه به این سوالات مهم پاسخ می‌دهیم.

جذب وفاداری مشتریان

یکی از مهم‌ترین مزایای پخش هدیه سازمانی، جذب وفاداری مشتریان است. تصور کنید که شما یک پاوربانک یا هندزفری باکیفیت را به مشتریان خود اهدا کرده‌اید و آن‌ها به‌صورت مداوم از این لوازم استفاده می‌کنند. در هر بار استفاده از این هدایا، مشتریان به یاد شرکت شما افتاده و در نظر می‌گیرند که شرکتتان برای آن‌ها ارزش زیادی قائل بوده است. چرا که یک هدیه کاربردی و بسیار خاص را به آن‌ها اهدا کرده است. این امر به‌صورت مستقیم روی جذب وفاداری آن‌ها تاثیر می‌گذارد. مشتریان در دنیای مدرن به دنبال خدمات انحصاری و توجه کسب‌وکارها هستند. در نتیجه شما با اهدای کادوی تبلیغاتی می‌توانید به‌خوبی نیاز اصلی آن‌ها را برطرف کرده و به‌صورت غیر مستقیم روی ذهن آن‌ها در زمان خرید تاثیر بگذارید.

کادوی تبلیغاتی برای مشتریان جذاب است

تصور کنید که با یک شرکت در حال انجام معامله هستید و پس از پایان عقد قرارداد یک پاوربانک جذاب و کاربردی به شما هدیه داده می‌شود. قطعا این کار برای شما جذابیت بسیار زیادی دارد. چرا که در مرحله اول تنها شرکت‌های بزرگ به مشتریان خود کادوی تبلیغاتی می‌دهند و این امر نشان‌دهنده متفاوت بودن شرکت مورد نظر است. از طرف دیگر دریافت هدیه بدون مناسبت خاص برای تمام افراد جذاب است و دریافت هدایای تبلیغاتی نیز از این قاعده جدا نیست. پس اگر می‌خواهید به‌عنوان یک کسب‌وکار بزرگ، خاص و به‌روز در ذهن مشتریانتان معرفی شوید، اهدای هدیه سازمانی یا اشانتیون نمایشگاهی یک گزینه بسیار مناسب برای شما به‌شمار می‌آید.

اثرگذاری کادوی شرکتی بالاست

انواع روش‌های بازاریابی مدرن را در نظر بگیرید. نصب بنر در سطح شهر، تبلیغات آنلاین، تولید محتوای تبلیغاتی و ... همه روش‌های خوبی برای بازاریابی در دنیای مدرن هستند. اما اثرگذاری آن‌ها بسیار بالا نیست و شما باید هزینه بسیار زیادی برای جذب مشتریان پرداخت کنید. یکی از مهم‌ترین مزایای هدایای تبلیغاتی، اثرگذاری بالای آن‌ها است. به دلیل خاص بودن این روش بازاریابی، کادوی تبلیغاتی به‌خوبی در ذهن مشتریان شما ماندگار شده و آن‌ها تا سال‌ها کسب‌وکار شما را در ذهن خواهند داشت. به همین خاطر اگر به دنبال یک روش بازاریابی موثر هستید، پیشنهاد ما به شما اهدای کادوی شرکتی است.

هدایای تبلیغاتی

یکی از روش‌های آسان مارکتینگ، اهدای اشانتیون نمایشگاهی است

تصور کنید در یک نمایشگاه بزرگ در حوزه کاری خود، ده‌ها شرکت در حال معرفی محصولات و برند خود هستند و افراد زیادی در نمایشگاه حضور دارند که می‌توانند به مشتریان بالقوه تبدیل شوند. شما برای جذب این افراد باید انواع روش‌های دشوار و پیچیده بازاریابی را امتحان کنید که لزوما هم موفقیت‌آمیز نخواهند بود. اما اهدای کادوی تبلیغاتی امتحان خود را به‌عنوان یکی از سریع‌ترین و آسان‌ترین روش‌های بازاریابی پس داده است. پس اگر می‌خواهید بدون زحمت زیاد، مدیران کسب‌وکارهای دیگر، مشتریان بالقوه و ... را جذب کنید، اهدای هدایای تبلیغاتی گزینه‌ای عالی برای شما است.

اهدای کادوی شرکتی نشان‌دهنده احترام به مشتری است

همان‌طور که عنوان شد، مشتریان در دنیای امروز ارزش بالایی برای روش برخورد کسب‌وکارها قائل هستند. درواقع در بسیاری از موارد احترام به مشتری و ارائه خدمات منحصربه‌فرد از کیفیت کالا یا خدمات عرضه شده به او اهمیت بیشتری دارد. حال باید گفت که دریافت هدیه تبلیغاتی توسط مشتریان، به آن‌ها اثبات می‌کند کسب‌وکار شما احترام زیادی برای آن‌ها قائل است. در نتیجه این امر، شما به انتخاب اول مشتریان برای خرید محصولات یا خدمات در حوزه کاری‌تان تبدیل می‌شوید. هدفی که برای رسیدن به آن باید هزینه زیادی صرف تبلیغات کنید.

آیا هدایای تبلیغاتی باید باکیفیت باشند؟

برخی از شرکت‌ها تصور می‌کنند که کیفیت و کارایی هدایای تبلیغاتی اهمیتی ندارد و شرکت‌ها صرفا باید یک محصول را به مشتریان خود هدیه دهند. بدون توجه به این که محصول مورد نظر از کیفیت بالایی برخوردار است و می‌تواند برای مشتری مفید باشد یا خیر. اما این تصور کاملا غلط است. چرا که اهدای یک هدیه تبلیغاتی بی‌کیفیت که بعد از مدتی استفاده خراب می‌شود یا در همان لحظه اول حس بی‌کیفیت بودن به مشتری می‌دهد، یک تبلیغ منفی بزرگ به‌شمار می‌آید. درواقع مشتریانتان متوجه می‌شوند که شما هیچ احترامی برای آن‌ها قائل نیستید و صرفا می‌خواهید با اهدای یک کادوی شرکتی، نظر آن‌ها را جلب کنید. اما شما باید در نظر آن‌ها به‌عنوان یک شرکت باارزش که به مشتریانش احترام می‌گذارد، شناخته شوید.

هدایای تبلیغاتی

چرا کالاهای دیجیتالی و مدرن برای هدیه سازمانی گزینه مناسبی هستند؟

بعد از این که با مزایای هدایای تبلیغاتی برای کسب‌وکارها آشنا شدیم، نوبت آن است که به سراغ بهترین گزینه‌ها برای اهدای کادوهای تبلیغاتی برویم. در گذشته شرکت‌ها برای هدیه تبلیغاتی به سراغ گزینه‌هایی مانند لوازم تحریر، تقویم و ... می‌رفتند. اما در دنیای امروز دیگر این کادوهای شرکتی جذاب نیستند و شما به یک گزینه جایگزین بهتر نیاز دارید. احتمالا طی سال‌های اخیر شما هدایایی مانند پاوربانک یا هندزفری از شرکت‌های مختلف دریافت کرده‌اید. در حال حاضر کالاهای دیجیتال و مدرن گزینه محبوبی برای هدایای تبلیغاتی به‌شمار می‌آیند. چرا که کاربردی بوده و در نظر مشتریان نیز جذاب هستند. در ادامه با دلایل مناسب بودن کالاهای دیجیتالی و مدرن برای هدیه سازمانی یا اشانتیون نمایشگاهی آشنا می‌شویم.

هدف قرار دادن جامعه هدف کسب‌وکارها

به‌طور کلی در زمان بازاریابی متمرکز بر کسب‌وکارها، جامعه هدف را افرادی با سن 30 تا 50 سال تشکیل می‌دهند. این افراد به خودکار یا تقویم نیاز ندارند، بلکه باید محصولی را به آن‌ها هدیه داد که کاربردی بوده و می‌تواند نظر آن‌ها را جلب کند. از طرف دیگر کالاهای دیجیتالی و مدرن برای این جامعه هدف بسیار محبوب بوده و آن‌ها از این محصولات استفاده می‌کنند. به همین خاطر اگر جامعه هدف تبلیغات شما افراد 30 تا 50 سال هستند، اهدای کادوهای دیجیتال می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. البته کیفیت و کاربردی بودن کالاها را نیز نباید فراموش کرد تا در کنار خاص بودن، رضایت افراد را نیز بتوان جلب کرد.

کالاهای دیجیتالی بسیار کاربردی هستند

تقریبا تمام افراد در دنیای امروز از گوشی‌های موبایل استفاده می‌کنند و به لوازم جانبی آن‌ها نیاز دارند. در نتیجه کالاهای دیجیتالی به‌عنوان هدایای تبلیغاتی برای تمام افراد از مشتریان معمولی گرفته تا مدیران شرکت‌های مختلف جذاب و البته کاربردی هستند. حال تصور کنید که شما به‌جای یک پاوربانک کاربردی، به مشتریان خود تقویم هدیه دهید. قطعا یک تقویم گران‌قیمت برای آن‌ها کاربردی ندارد و در گوشه کمد خاک خواهد خورد. اما یک پاوربانک یا هندزفری به‌صورت مداوم توسط مشتریانتان استفاده می‌شود و در هر بار استفاده نام برند شما در ذهن آن‌ها تکرار خواهد شد. پس اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی واقعا کاربردی هستید، پیشنهاد ما به شما کالاهای دیجیتال و مدرن هستند.

کالاهای دیجیتالی در مرکز توجه هستند

قطعا کالاهای دیجیتال در مرکز توجه هستند. به عبارت دیگر، این کالاها به‌صورت مداوم توسط مدیران و مشتریان استفاده شده و در نتیجه دیده می‌شوند. اما این جمله چه مفهومی دارد؟ اتاق کار یا استراحت خود را به یاد بیاورید. یک پاوربانک، هندزفری و یا هر کالای دیجیتال دیگری روی میز قرار دارد. شما در هر لحظه می‌توانید آن را مشاهده و در صورت نیاز از آن استفاده کنید. این دقیقا یکی از مهم‌ترین مزایای کالاهای دیجیتال به‌عنوان هدیه تبلیغاتی است. برخلاف دیگر کادوهای شرکتی مانند خودکار یا تقویم که در گوشه کشو یا کمد قرار می‌گیرد، کالاهای دیجیتال روی میز، خودرو و کیف دستی مشتریان شما قرار داشته و به‌صورت مداوم توسط آن‌ها استفاده می‌شوند.

مقرون‌به‌صرفه‌ترین انواع هدایای تبلیغاتی را از سایت کاور بخرید

در این مطلب با مزایای هدایای تبلیغاتی و بهترین نوع آن‌ها آشنا شدیم. اگر می‌خواهید با یک هزینه معقول، مارکتینگ موثر، آسان و با نرخ بازگشت سرمایه مناسب داشته باشید، پیشنهاد ما به شما انتخاب هدایای تبلیغاتی دیجیتال مانند پاوربانک، هندزفری و محصولات مشابه است. فروشگاه کاور به‌عنوان یکی از مراجع اصلی عرضه کادوی شرکتی در بازار شناخته می‌شود. شما می‌توانید انواع لوازم جانبی موبایل و دستگاه‌های دیجیتال را از فروشگاه ما با بهترین قیمت بازار برای اهدای کادوی شرکتی خریداری کنید.

اگر در انتخاب هدیه تبلیغاتی دچار تردید شده‌اید، می‌توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کرده و بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین کادوی تبلیغاتی برای کسب‌وکار و مشتریانتان را انتخاب و خریداری کنید. برای دریافت مشاوره و خرید بهترین کادوهای شرکتی، همین الان با کارشناسان ما در سایت کاور تماس بگیرید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()