021-66723936
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

پاور بانک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

در دنیای امروز و با پیشرفت تکنولوژی و به بازار آمدن گوشی و تبلت های هوشمند، همراه صفحه نمایش تمام لمسی باعث شده تا این وسیله دیجیتالی پرکاربردترین محصول در بین مردم برای انجام کارهای روزمره باشد ،اما تمامی گوشی های هوشمند جدید با توجه به مصرف زیاد شارژ باتری توسط صفحه های لمسی بزرگ آنها، معمولا نیاز به یکبار شارژ در 24 ساعت را دارند و اگر در روز کمی بیشتر از آن استفاده کنید ممکن است به روزی دوبار شارژ احتیاج پیدا کند. البته صنعت باتری های موبایل پیشرفت زیادی کرده و در مواردی ممکن است بعضی از گوشی ها تا دو روز شارژ را نگه دارند ولی مشکل اینجاست که با پیشرفت باتری ها، موبایل ها و تراشه های آن نیز پیشرفت می کنند و انرژی بیشتری را می طلبند. پاوربانک ها یک راه حل ایده آل هستند. پاوربانک یک شارژر قابل حمل است که می توانید با استفاده از آن همیشه گوشی خود را شارژ نگه دارید.

پاوربانک از نظر لغوی به معنی بانک انرژی است. بطورکلی پاوربانک ها دارای دو پورت خروجی و یک پورت ورودی هستند، پورت ورودی به منظور شارژ کردن خود دستگاه پاوربانک و پورت های خروجی که معمولا دو ولتاژ متفاوت دارند برای شارژ کردن موبایل و تبلت ها استفاده می شوند.

پاوربانک ها در ظرفیت های باتری مختلف در بازار موجود هستند که واحد آن میلی آمپر بر ساعت است که بهتر است در هنگام خرید یه این نکته توجه کنید برای مثال بسیاری از موبایل ها 3000 میلی آمپر هستند یعنی یک پاوربانک که ظرفیت 6000 میلی آمپر داشته باشد می تواند گوشی همراه شما را دو بار شارژ کند.

پاوربانک ها به دو دسته تقسیم می شوند: نوع اول همین پاوربانک های معمولی هستند که توسط پریز برق شارژ می شوند و در بازار تنوع زیادی دارند و نوع دیگر پاوربانک هایی هستند که توسط انرژی خورشیدی شارژ می شوند ، تنوع این محصولات از نوع معممولی کم تر است و معمولا سریع نیستند.

بعضی ها پاور کیس ها را زیر مجموعه پاوربانک ها می آورند ولی در واقع پاورکیس ها محصولی با کارایی قاب موبایل به همراه پاوربانک است که در بازار بسیار کمیاب هستند.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()