سبد خرید 0

معرفی بازی موبایل، کلش رویال Clash Royale

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | پنجشنبه 11 مرداد 1397 در ساعت 13 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

سوپر سل یک شرکت تولید کننده بازی های موبایل است که در سال 2010در کشور فنلاند تاسیس شد. 73 درصد از سهام این کمپانی در سال 2016 به شرکت چینی تنسنت فروخته شد . این کمپانی با ساخت بازی کلش آف کلنز در سال 2013 به شهرت بالای جهانی دست یافت و این بازی توانست جزو محبوب ترین بازی های دنیا و ایران قرار بگیرد. این بازی که به سبک استراتژی آنلاین است که در آن بازیکن باید یک قبیله را مدیریت کند و با رقابت با سایر حریفان طلا و اکسیر جمع کند.

سوپر سل به خوبی می داند چگونه نظر مخاطبان را جلب کند و محبوبیت بازی های قبلی آن مث  clash of clans  و بوم بیچ این موضوع را ثابت می کند. بازی کلش رویال یک بازی بسیار خلاقانه است که تا به امروز بازی های مشابه زیادی تولید شده اند. این بازی از در واقع یک بازی با چند سبک متفاوت کارتی، مبارزه آنلاین و دفاع از قلعه است.

cover.ir

بازی کلش رویال یک بازی استراتژی و به شکل جنگ تن به تن است. در این بازی هر بازیکن باید از میان کارتهای موجود هشت کارت را برای میدان نبرد انتخاب کند. در جریان بازی چهار کارت بصورت تصادفی به بازیکن نشان داده می شود. در واقع هر کارت نشان دهنده یک نیرو است که ویژگی ، قدرت و جان مشخصی دارد . با انتخاب هر نیرو آنها به سمت برج های حریف حرکت می کنند. و از دو پل می توانند به برج های حریف برسند. و با جتگ تن به تن نیرو های هر بازیکن و تخریب برج های حریف رویرو، هر بازیکنی که برج های بیشتری را بتواند نابود کند برنده بازی است. اخیرا در این بازی قابلیت 2 به 2 نیز اضافه شده است تا بتوانید با دوستانتان یا هم تیمی تصادفی با حریفان روبرو شوید. با هر برد به بازیکن صندوق و جام تعلق می گیرد. جام ها به شما کمک میکند تا به منطقه های بالاتر بروید و نیروهای قوی تری را در اختیار داشته باشید. و در صندوق ها پول و کارت های مختلف برای ارتقا و پیشرفت نیروها وجود دارد.

cover.ir

یکی از ویژگی های جالب این بازی قسمت قبیله یا کلن است، با عضو شدن در قبیله می تواند از بازی کردن با دوستانتان و جنگ های گروهی لذت ببرید و با رد و بدل کردن کارت های خودتان سریع تر پیشرفت کنید.

در مجموع کلش رویال یک بازی جذاب است که ممکن است بعد از نصب آن ننتوانید از ان دست بکشید.

ارسال نظر

مهدی :
9 1
کلش رو دوست دارم
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

کلیه محصولات یک ساعته در تهران و یک الی دوروزه برای سایر شهرها بدستتان می رسند

 

cover.ir