021-66723936
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
برند
کالا برای:

استند رومیزی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

بطورکلی استند به وسیله ای گفته می شود که جهت نگه داشتن اشیاء در جاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، استندهای رومیزی نیز همانطور که از اسمشان پیداست برای نگه داری اشیاء که برای ما کاربردی است یا ممکن است جنبه تبلیغاتی داشته باشد مثل برگه A5 و بروشورهای تبلیغاتی به کار می رود، امروزه با گسترش استفاده از تلفن های همراه لوازم جانبی زیادی برای نگهداری از آنها و سهولت در استفاده ازآنها تولید شده اند. استند رومیزی که مورد بحث ماست به پایه هایی گفته می شوند که برای نگه داری گوشی همراه بر روی میز و استفاده راحت تر از آن طراحی و تولید شده است. پایه شارژر نوعی از استند رومیزی است که قابلیت شارژ گوشی موبایل را نیز دارند.

استند رومیزی در دو مدل در بازار پیدا می شود، بعضی هولدرها که دارای پایه می باشند و روی هر سطح صافی قرار می گیرند، که شامل بعضی از هولدر های خودرو نیز می شوند، از استند رومیزی موبایل می توان در اتومبیل نیز استفاده کرد که به آن هولدر خودرو نیز می گویند و میتوان آن را به شیشه یا داشبورد چسباند و از آن در حین رانندگی استفاده کرد، اما بیشتر مد نظر ما نوع دوم آن است که به آنها پایه شارژر می گویند.
شارژ دیواری دارای مشکلاتی است، که یکی از مشکلها عدم جا برای قرارگیری تلفن همراه هنگام شارژ شدن است که ممکن است گوشی موبایل هنگام شارژ شدن بیوفتد، و پایه شارژر معمولا دارای یک صفحه برای نگهداری گوشی و یک سیم برای شارژ کردن گوشی شماست که مشکلات شارژر دیواری را برطرف می کند و کار با گوشی موبایل را ساده تر می کند، پایه شارژرها محصولاتی هستند که بر روی میز قرار می گیرند و می توانید گوشی موبایل را بصورت ایستاده در آن نگه دارید و آن را شارژ نمایید، همچنین می توانید از زاویه دید مناسب با تلفن همراهتان کار کنید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()