سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

هولدر

10 / 10
از 1 کاربر
نوع اتصال به گوشی
نوع اتصال به ماشین
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

هولدر یا نگهدارنده موبایل یکی از لوازم جانبی است که محبوبیت زیادی در بین مردم دارند، هولدر ها به این منظور تولید شدند که استفاده از موبایل در همه محیط ها امکان پذیر نیست، بخصوص در داخل خودرو به هنگام استفاده از برنامه های کاربردی نظیر جی پی اس بدون استفاده از هولدر بسیار سخت است یا ممکن است در دست گرفتن طولانی مدت تلفن همراه خسته کننده باشد، این محصولات انواع مختلفی دارند و بر اساس کاربرد دسته بندی می شوند، هولدرهای خودرو، میتوانند در جاهای مختلف انومبیل مانند دریچه کولر، داشبورد یا شیشه مورد استفاده قرار بگیرند، برای وسیله های نقلیه دیگر مانند موتور سیکلت و دوچرخه نیز مدل های محتلفی از هولدرها طراحی شده اند، نوع دیگری از هولدرها بیشتر مناسب قرار گرفتن بر روی میز است، بعضی از هولدرها که به آن مونوپاد هم میگویند برای نگهداری از موبایل هنگام گرفتن سلفی مورد استفاده قرار میگیرند که  WWW.COVER.IR  تنوع کاملی از بهترین و با کیفیت ترین هولدر ها را دارا می باشد.

خرید هولدر | فروش هولدر |فروشگاه اینترنتی هولدر

شاید بیشترین استفاده از هولدر ها مربوط به اتومبیل یا وسیله های نقلیه باشد، استفاده از تلفن همراه در هنگام رانندگی بسیار دشوار به نظر می رسد. هولدر موبایل ماشین (Car Holder) از وسایل کاربردی است که می‌تواند از مشکلات کار با گوشی موبایل در ماشین (نظیر مسیریابی، مکالمه و …) بکاهد، هولدر یا پایه نگهدارنده موبایل دارای مدل‌های مختلفی است که بیشتر تفاوت آن در موقعیت قرارگیری در اتومبیل می باشد که معمولا در سه قسمت شیشه و داشبورد، دریچه کولر و اسلات ورودی CD پخش ماشین می‌باشد.

متداول ترین مدل در هولدر  خودرو هولدرهایی هستند که برروی شیشه یا داشبورد قرار میگیرند و از آنها برای سطوح صاف مانند میز نیز می توان استفاده کرد این هولدرها معمولا دارای یک پایه هستند که به سطوح صاف می چسبند.

دریچه سیستم تهویه هوا (کولر) یکی دیگر از مکان‌هایی است که می‌توان از آن برای نصب هولدر استفاده کرد. البته از مشکلات این نقطه می‌توان به جلوگیری از عبور هوا اشاره کرد که در زمستان با وجود جریان هوای گرم برای گوشی ممکن است سبب مشکلل شود.

اسلات ورودی CD پخش اتومبیل نیز از نقاطی است که برای اتصال پایه نگهدارنده موبایل مورد استفاده قرار می‌گیرد که البته استفاده از آن بسیار نادر است. و برای خودروهایی که واقعا در نصب روی داشبورد، شیشه و دریچه کولر مشکل دارند این گزینه آخرین راه حل بوده و البته مدل‌های آن نیز بسیار کم پیدا می شوند. این نوع به اطراف اسلات ورودی CD، بدون آسیب رساندن به آن متصل می‌شود.

یکی دیگر از تفاوت های این هولدرها در نوع قرار دادن موبایل در آن است، بعضی از هولدرهای خودرو از نوع مغناطیسی است که تلفن همراه شما به آن می چسبد و نوع دیگر آن دارای گیره است که تغییر اندازه می توانید موبایل خود را در آن قرار دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()

کلیه محصولات یک ساعته در تهران و یک الی دوروزه برای سایر شهرها بدستتان می رسند

 

cover.ir