مقالات

ویژگی های یک هندزفری بی سیم خوب

ویژگی های یک هندزفری بی سیم خوب

یک هندزفری بیسیم خوب را چگونه انتخاب کنیم؟

احتمالا شما هم در حال حاضر قصد خرید ایرپاد یا یک هندزفری بیسیم را دارید. اما با مدل‌های بسیار زیاد با امکانات متنوع روبه‌رو شده‌اید. محصولاتی که قیمت آن‌ها نیز در یک بازه مشخص قرار ندارد و برخی بسیار ارزان و برخی دیگر فوق‌العاده گران‌قیمت هستند. به همین خاطر انتخاب بهترین هندزفری بیسیم شاید برای شما بسیار دشوار باشد. در این مطلب با بررسی مهم‌ترین ویژگی های یک هندزفری بیسیم خوب، انتخاب و خرید ایرپاد را برای شما آسان‌تر می‌کنیم. پس تا انتهای این مطلب حتما همراه ما باشید.

ویژگی های یک هندزفری بی سیم خوب

ویژگی های یک هندزفری بیسیم خوب چیست؟

وقتی صحبت از ویژگی های یک هندزفری بیسیم خوب می‌شود، بسیاری از افراد تنها به کیفیت صدا فکر می‌کنند. درصورتی‌که این تصور کاملا غلط است. هندزفری‌های بیسیم امروزی علاوه بر داشتن کیفیت صدای بالا، باید ویژگی‌های متنوع دیگری نیز داشته باشند تا بتوان آن‌ها را محصولی باکیفیت دانست. درواقع قابلیت‌هایی مانند میکروفون قدرتمند، باتری با ظرفیت بالا، وزن کم و ارگونومی مناسب از مهم‌ترین ویژگی های یک هندزفری بیسیم خوب به‌شمار می‌آیند. به همین خاطر اگر قصد خرید ایرپاد را دارید، حتما باید به این ویژگی‌های بسیار مهم توجه داشته باشید. در ادامه با ویژگی های یک هندزفری بیسیم خوب به‌صورت کامل آشنا می‌شویم.

باتری قدرتمند

می‌توان گفت که برخورداری از باتری قدرتمند یکی از مهم‌ترین ویژگی های یک هندزفری بیسیم خوب به‌شمار می‌آید. در گذشته هندزفری‌های بیسیم به شکل امروزی نبودند و تنها یک باتری داشتند. اما ایرپادها و هندزفری‌های بیسیم از دو باتری جداگانه برخوردار هستند. یک باتری درون گوشی‌های هندزفری قرار دارد و یکی دیگر درون کیس آن قرار می‌گیرد. بعد از اتمام شارژ گوشی‌های هندزفری، کاربر می‌تواند آن‌ها را درون کیس قرار داده و سپس به‌سرعت شارژ شوند. با استفاده از این ترفند، هندزفری‌های بیسیم مدرن برای روزها شارژ دارند. اما چه هندزفری بیسیمی دارای باتری قدرتمند است؟

به‌طور کلی به باتری می‌توان گفت قدرتمند که بتواند حداقل برای 5 تا 30 روز، نیروی لازم برای فعالیت هندزفری بیسیم را درون خود ذخیره کند. البته این مقدار در حالت استندبای و فعال می‌تواند متغیر باشد. اما در هر صورت، یک هندزفری بیسیم خوب، باید حداقل برای 5 روز به شارژ کردن نیازی نداشته باشد. هرچند باید اشاره کرد که میزان شارژدهی هندزفری‌های بیسیم به روش استفاده از آن‌ها نیز بستگی دارد. در صورت استفاده مداوم برای مکالمه و بازی کردن، این هندزفری‌ها به‌سرعت خالی از شارژ می‌شوند.

ویژگی های یک هندزفری بی سیم خوب

کیفیت میکروفون برای مکالمه

بسیاری از افراد تنها با هدف مکالمه آسان به سراغ خرید ایرپاد و هندزفری بیسیم می‌روند. به همین خاطر کیفیت میکروفون نیز یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی های یک هندزفری بیسیم خوب به‌شمار می‌آید. هرچه میکروفون به کار رفته در هندزفری‌های بیسیم باکیفیت‌تر و قدرتمندتر باشد، بهتر می‌تواند نویز یا همان سروصدای اضافه محیط را حذف کرده تا شما مکالمه‌ای شفاف داشته باشید. اما کدام یک از هندزفری‌های بیسیم دارای میکروفون قدرتمندی هستند؟

به‌طور کلی هندزفری‌های بیسیمی که با قابلیت ENC و ANC عرضه می‌شوند، میکروفون‌های قدرتمندی دارند و می‌توانند با استفاده از نویز کنسلینگ فعال و میکروفون، انواع صداهای مزاحم محیط را حذف کرده تا شما با استفاده از آن‌ها مکالمه‌ای شفاف داشته باشید.

قرارگیری مناسب روی گوش

هندزفری‌های بیسیم به دو دسته روی گوشی و درون گوشی تقسیم می‌شوند. ارگونومی و روش استفاده از هر یک از این هندزفری‌ها با یکدیگر متفاوت است. درواقع می‌توان گفت که بسته به روش استفاده، نوع قرارگیری هندزفری بیسیم در گوش شما می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال، ورزشکاران بیشتر به سراغ هندزفری‌های درون گوشی می‌روند. چرا که این محصولات به‌خوبی روی گوش فیکس شده و به هیچ‌عنوان از گوش درنمی‌آیند. از طرف دیگر، افراد برای استفاده روزمره و مکالمه، بیشتر از هندزفری‌های روی گوشی مانند ایرپاد استفاده می‌کنند. چرا که استفاده از آن‌ها آسان‌تر است و ارگونومی بهتری دارند.

هندزفری

کیفیت صدای بالا؛ از مهم‌ترین ویژگی های یک هندزفری بیسیم خوب

قطعا نمی‌توان کیفیت صدای بالا را از میان ویژگی های یک هندزفری بیسیم خوب حذف کرد. چرا که در نهایت شما با خرید یک هندزفری بیسیم، به دنبال گوش دادن به موسیقی یا برقراری مکالمه هستید که کیفیت صدا در آن نقش بسیار مهمی دارد. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید ایرپاد یا یک هندزفری بیسیم خوب، حتما به سراغ محصولاتی با دریاورهای بزرگ و باکیفیت بروید. تعداد کانال‌ها، میزان باس و قابلیت اصلاح نرم‌افزاری صدا، باعث افزایش کیفیت صدای هندزفری‌های بیسیم می‌شوند.

وزن هندزفری بیسیم

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی های یک هندزفری بیسیم خوب،‌ وزن آن است. همان‌طور که می‌دانید، افراد به‌صورت روزمره از هندزفری‌های بیسیم استفاده می‌کنند و برای مدتی طولانی آن‌ها را روی گوش خود قرار می‌دهند. به همین خاطر هندزفری بیسیمی مناسب است که علاوه‌بر کیفیت صدای بالا و باتری قدرتمند، وزن مناسبی نیز داشته باشد. چرا که هرچه وزن هندزفری بیسیم بالاتر می‌رود، گوش بعد از مدتی استفاده خسته‌تر خواهد شد. البته باید اشاره کرد که کاهش وزن هندزفری‌های بیسیم به معنای کاهش عمر باتری آن‌ها است و به همین خاطر باید بین باتری فوق قدرتمند یا هندزفری سبک یک گزینه را انتخاب کنید.

پیشنهاد ما این است که به سراغ هندزفری بیسیمی بروید که در کنار برخورداری از باتری خوب، وزن معقولی نیز داشته باشد. درواقع مهم‌ترین نکته در اینجا، ارگونومی هندزفری است. حتی اگر محصول مورد نظر شما وزن بالایی داشته ، اما ارگونومی آن خوب باشد، مشکلی برای گوش‌های شما ایجاد نمی‌کند.

جدید بودن نسخه بلوتوث هندزفری بیسیم

هندزفری‌های بیسیم با بلوتوث کار می‌کنند و نسخه این فناوری در هر یک از آن‌ها متفاوت است. بیشتر هندزفری‌های بازار با بلوتوث نسخه 5 عرضه شده‌اند، اما محصولات جدیدتر در حال معرفی با نسخه‌های به‌روزتر بلوتوث هستند. یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی های یک هندزفری بیسیم خوب، نسخه بلوتوث آن است. درواقع هرچه نسخه بلوتوث هندزفری بیسیم مورد نظر شما بالاتر باشد، این محصول طول عمر باتری بیشتری خواهد داشت و همچنین تاخیر در انتقال صدا به حداقل می‌رسد. درواقع با نسخه‌های جدید بلوتوث شما می‌توانید انواع بازی‌های ویدیویی و مکالمات را بدون هیچ‌گونه تاخیر تجربه کنید که قابلیت مهمی به‌شمار می‌آید.

ویژگی های یک هندزفری بی سیم خوب

کدام هندزفری‌های بلوتوثی برای کادوی تبلیغاتی مناسب هستند؟

هندزفری بیسیم تبلیغاتی محصولی بسیار مناسب برای بازاریابی به‌شمار می‌آید. اما بیشتر شرکت‌ها دقیقا نمی‌دانند که برای کادوی تبلیغاتی باید به سراغ کدام هندزفری‌های بیسیم بروند. علاوه‌بر ویژگی های یک هندزفری بیسیم خوب که در بالا عنوان شد، شما باید به نکات دیگری نیز دقت داشته باشید. برای مثال، هندزفری بیسیم تبلیغاتی به‌هیچ‌عنوان نباید کیفیت پایینی داشته باشد و سریعا خراب شود. بلکه شما باید به سراغ محصولی بروید که طول عمر بالایی دارد. درواقع اگر کادوی تبلیغاتی شما سریعا خراب شود، این امر یک تبلیغ منفی برای کسب‌وکار شما به‌شمار می‌آید.

هندزفری‌های بیسیم مناسب کادوی تبلیغاتی باید طراحی خاص و زیبایی داشته باشند تا مشتریان از آن‌ها استفاده کنند. محصولاتی که ظاهر جذابی ندارند و سریعا بلااستفاده می‌شوند، تنها تبلیغات منفی برای برند شما خواهند بود.

خرید انواع ایرپاد و هندزفری بی سیم از کاور

هندزفری‌های بیسیم به علت وزن بسیار سبک و طراحی زیبا، توانسته‌اند تجربه ما برای شنیدن موسیقی و برقراری مکالمات روزمره را برای همیشه تغییر دهند. به همین خاطر در این مطلب ویژگی های یک هندزفری بیسیم خوب را مرور کردیم. اگر قصد خرید ایرپاد و انواع هندزفری بیسیم را دارید، ما به شما فروشگاه کاور را پیشنهاد می‌کنیم. شما می‌توانید انواع لوازم جانبی موبایل را به‌صورت تکی و عمده و با بهترین قیمت بازار از فروشگاه ما خریداری کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن جلوی درب مقصد مورد نظرتان تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *