سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

شارژر بی سیم

10 / 10
از 1 کاربر
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تمامی گوشی های تلفن همراه مورد استفاده کاربران بلااستثنا برای روشن بودن و قابل استفاده بودن به شارژ مجدد نیاز دارند، لذا شرکت های سازنده گوشی های همراه برای این امر چاره ای یافته اند و شارژر های گوناگونی را مطابق با گوشی های تلفن همراه طراحی و تولید کرده اند. در همین راستا امروزه با توجه به پیشرفت علم، مخصوصا در زمینه تکنولوژی، مهندسان بخش تکنولوژی و الکترونیک برای حذف سیم شارژر ها به طراحی و ساخت شارژر های وایرلس پرداخته اند و کاربران می توانند گوشی موبایل خود را بدون اتصال به شارژر ها، شارژ نمایند.

خرید شارژر وایرلس | فروش شارژر وایرلس | فروشگاه اینترنتی شارژر وایرلس

 

شارژ بی سیم چگونه عمل می کند؟

این شارژرها به این صورت عمل می کنند: جریان برق مستقیم  (DC) شهری به شارژ انتقال می یابد و سپس انرژی برق به جریان متناوب (AC) تبدیل می شود. جریان متناوب در کویل انتقال دهنده شارژر، یک میدان مغناطیسی ایجاد می کند که دستگاه قابل شارژ در محدوده آن جای می گیرد. با قرار گرفتن کویل گیرنده در میدان مغناطیسی کویل فرستنده، جریان متناوب درون آن تولید می شود و دستگاه  شما شارژ می شود.

مزایای شارژر وایرلس نسبت به شارژر های دیواری

مهمترین مزیت شارژر وایرلس نسبت به شارژر دیواری فاقد سیم بودن این دسته از شارژر ها می باشد. مزیت دیگر این فناوری، قابلیت جاگیری  آن اکثر فضا های موجود در منزل، دفتر و داخل خودرو می باشد. از طرف دیگر عدم نیاز به پورت خروجی جهت شارژ گوشی تلفن همراه، شرکت های سازنده گوشی های همراه می توانند این پورت را از گوشی ها حذف نمایند و مانع از ورود آب و گرد و غبار به داخل گوشی شوند.

 کدام دسته از گوشی های تلفن همراه از این فناوری پشتیبانی می کنند ؟

 در گذشته سیستم شارژ وایرلس در موبایل ها، وجود نداشته است، لذا در سال های اخیر کمپانی های گوشی موبایل در طراحی و ساخت محصولات خود این فناوری را مد نظر قرار داده اند. در همین راستا اکثر گوشی های هوشمند تولید شده قابل شارژ به وسیله این فناوری هستند.

گوشی های زیر قابلیت شارژ شدن با شارژر وایرلس را ساپورت می کنند:

Blackberry passport, Nexus5, Nexus 6, LG G6, Nokia Lumia 930, Samsung Galaxy S6,S7,S8,S9

نمایش همه
علاقه مندی ها ()

کلیه محصولات یک ساعته در تهران و یک الی دوروزه برای سایر شهرها بدستتان می رسند

 

cover.ir