021-66723936
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کشور سازنده
برند
کالا برای:

هندزفری بلوتوث

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

 گوش دادن به موسیقی و مکالمه از ویژگی های هندزفری  به شمار می آید، هندزفری و ایرفون، کلماتی هستند که به تمام لوازم پخش کننده صدا در گوشی موبایل تعلق می گیرند، تفاوت آنها در قابلیت مکالمه است که در هندزفری موجود است البته امروزه بر روی تمام این لوازم از هر دو نام استفاده می کنند، هندزفری به دو نوع با سیم و بدون سیم دسته بندی می شود، هندزفری بلوتوث جدیدترین نسل خانواده هندزفری های بدون سیم ست كه برای راحتی هر چه بیشتر معرفی شدند.
هندزفری بلوتوث همانطور كه از نامش پیداست از طریق بلوتوث به كلیه دستگاه هایی كه بلوتوث را ساپورت و پشتیبانی كنند قابل اتصال است. با توجه به اینکه قرار گرفتن گوشی موبایل در کنار سر ممکن است ضررهای زیادی برای آن سر داشته باشد یکی از راه حل های جلوگیری از این آسیب استفاده از هندزفری بلوتوث است. هندزفری بلوتوث با حذف سیم، امکان مکالمه با گوشی موبایل بدون درآوردن از جیب را فراهم کرده است.

در ابتدای رونمایی از هندرفری بلوثوت، كیفیت صدای هندزفری های بلوتوث از نوع باسیم هندزفری پایین تر بود اما با گذشت زمان و با رونمایی از ورژن های جدید به مرور كیفیت صدا و میزان صدای آن بهتر و بهتر شد و امروزه یکی از لوازم جانبی محبوب گوشی موبایل به حساب می آید.

یکی از مشکلات هندزفری با سیم، میزان طول عمر سیم آن است که ممکن است به مرور آسیب ببیند، هندزفری بلوتوث یا هندزفری بی سیم به دلیل نداشتن سیم و اتصالات، از عمر بالاتری به نسبت هندرفری های سیم دار برخوردار است. 
بر هیچ كس پوشیده نیست كه هندزفری بلوتوث نیر امكان پاسخ گویی به مكالمات و شنیدن موسیقی و فایل های صوتی را داراست و می توان از هندزفری بلوتوث بدلیل راحتی در استفاده و نداشتن اتصالات، هنگام ورزش و راه رفتن و حركت هم استفاده کرد و یک گزینه ایده آل محسوب می شود.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()