سبد خرید 0

چگونگی نصب فونت در آیپد

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | شنبه 24 شهریور 1397 در ساعت 14 : 30 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

چگونگی نصب فونت در آیپد

آیفون و آیپد نیز مانند سایر گوشی ها و تبلت های هوشمند، امکان نصب و نمایش فونت‌های متفاوت را دارند. لذا این فونت‌ها در سیستم‌عامل ios قابل استفاده نیستند، ولی می‌توانید آن‌ها را در سایر اپلیکیشن‌های غیر سیستمی آی او اس، نظیر «Microsoft Office» ،«iWork» و «Adobe CC» مورد استفاده قرار دهید. در این راستا فونت مورد نظر را دانلود و نصب نمایید، سپس در اپلیکیشن‌های مناسب آن‌ها را انتخاب کنید.

جهت نصب فونت بر روی دستگاه آیفون و آیپد خود مراحل زیر را طی نمائید.

1- ابتدا اپلیکیشن «iFont» را نصب نمایید. 

2- در قدم بعدی فونت مورد نظر خود را دانلود کنید. با استفاده از نمابر «Download» در پایین اپلیکیشن می‌توانید فونت‌های رایگان گوگل و هر فونت دیگری را از هر وب سایتی پیدا کرده و دانلود نمایید. پس از دانلود فونت، اگر پیغامی نمایش داده شد گزینه‌ی «Open in iFont» را بزنید، در غیر این صورت از منوی «More» گزینه‌ی «Copy to iFont» را بزنید.

3- در مرحله سوم ifont  از شما اجازه‌ی دسترسی به فایل دانلود شده را خواهد گرفت. اگر نمی‌خواهید تصاویر و لایسنس نرم‌افزار نمایش داده شود. فونت انتخابی شما با فرمت OTF یا TTF در بالای صفحه ظاهر می‌شود. گزینه‌ی «Import to iFont» را انتخاب نمایید.

4- از پایین صفحه «Files» را انتخاب کنید. تمامی فونت‌هایی که به برنامه اضافه کرده‌اید را مشاهده خواهید کرد. گزینه‌ی «Install» را برای یکی از فونت‌ها بزنید.

5- آیفون به شما هشدار می دهد که یک اپلیکیشن قصد باز کردن «Settings» و نمایش یک تنظیمات خاص را دارد. این مساله طبیعی است، گزینه‌ی «Allow» را بزنید.

6- در صفحه‌ی «Install Profile» گزینه‌ی «Install» را زده و رمز عبور خود را وارد نمایید. یک هشدار مشاهده خواهید کرد که می‌گوید امضای الکتریکی بر روی آن وجود ندارد. مجددا «Install» را زده و سپس گزینه‌ی «Done» را انتخاب کنید.

7- فونت شما نصب شده است و قادر به استفاده از آن در هرجایی هستید.

    نویسنده: محمد حسین فضل اللهی

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

کلیه محصولات یک ساعته در تهران و یک الی دوروزه برای سایر شهرها بدستتان می رسند

 

cover.ir